Thortilla 

FB_IMG_15027974861749508~01

Adriana przez jedno “n”. Studentka. Serialomaniaczka. Kociara. Trochę geek. Siostra. Mól książkowy. Niespełniony pseudo-pisarzyna. Pearl Jam i stare płyty taty. Fotograf od święta.

Nie przepadam za tworzeniem zakładki o sobie, bo wiem, że mało kto do tego zagląda, ale z drugiej strony jest dziwnie kiedy czegoś takiego na blogu nie ma, tak bezosobowo. Zamysł na blog z recenzjami seriali powstał już dawno temu, ale w pewnym sensie zawsze bałam się wychodzić publicznie z moją oceną. Istnieje nieodłącznie ta obawa, że to, co według ciebie wydaje się logiczne dla innych jest zupełną głupotą, ale hej. Postanowiłam, że właśnie tym będzie dla mnie ten blog. Swoistym treningiem i szkoleniem porządkowania swoich myśli i opinii na dany temat. Tym danym tematem będą seriale, bo nie oszukujmy się, każdy kto mnie spotkał chociaż raz może od razu stwierdzić, że jestem serialoholiczką. Oglądam wszystko (no może prawie. Jestem już za tureckimi telenowelami, ale jeszcze przed brazylijskimi), bo nie lubię w serialach ograniczać się do gatunku. Także Leftovers i Peaky Blinders w połączeniu z Family Guy i Awkward. jest u mnie porządkiem dziennym.

Naprawdę chciałabym się znać na serialach. Mam nadzieję, że po jakimś czasie, kiedy już się nauczę jak to robić, moja opinia będzie dla kogoś znacząca przy wyborze serialu.

Na koniec taka drobna informacja. Wrzuciłam specjalnie na stronę główną zakładkę z obejrzanymi serialami, więc jeśli chcesz bym przeanalizowała jakiś konkretny serial, który widziałam lub chcesz mi jakiś polecić to napisz mi o tym w komentarzu.

Lub na maila – adrianam@vp.pl

Obserwuj

Bądź na bieżąco z postami!